Ціни

Audio

Запис у студії

600год
У вашому доступі усе обладнання, що є у наявності в студії

Репетиція

300год
Радимо провести кілька репетицій для підготовки до запису, що підвищить якість вашого запису та забезпечить вам більшу впевненість.

Зведення

1000година
Ми виконуємо зведення мультитреку вашої композиції погодинно. Цей підхід ідеально підходить для артистів, які мають чітке уявлення про бажаний результат.

Зведення

$300композиція
 Ми повністю виконуємо зведення мультитреку вашої композиції. Такий підхід до роботи підходить тим артистам, які хочуть залучити звукорежисера до результату, додати ще один професійний погляд на вашу музику, забезпечуючи оптимальне звучання.

Мастеринг

$30композиція
Ми виконуємо весь процес мастерингу на аналогових пристроях обробки звуку.

Стем мастеринг

$80композиція
Стем-мастеринг – розширений вид мастерингу, що включає фінальне зведення треку. Цей метод дозволяє робити зміни в окремих елементах міксу, не впливаючи на інші. Трек розділяється на стеми, що дає змогу редагувати окремі компоненти.

Video

Зйомка Live сесій або іншй Відеоконтент

Інтерв’ю

$600до 1.5год
Тривалість до 1.5 год. У ціну входить зйомка в 4 камери, монтаж, написання сценарію та інші послуги. Ми рекомендуємо провести запис в один день для оптимального результату.” Ми пропонуємо комфортні умови для роботи та допомагаємо з поселенням в готелі за партнерськими цінами.

Зйомка у студії

$350композиція

Зйомка Live сесій у студії – це послуга, яка дозволяє вам записати відео- або аудіо-сесії в режимі реального часу. Ця послуга зазвичай використовується для стрімінгу відео або відеоконференцій, а також для створення живих виступів, трансляцій та інших подій, які потребують прямого ефіру.

У ціну входить весть комплекс послуг, включаючи зйомку, запис, монтаж, зведення та мастерінг ваших треків.