Фірма Ladkorguitars є виробником гітар та музичних інструментів. Заснована в 1983 році, компанія має своє виробництво в Іспанії та на сьогоднішній день вважається однією з провідних компаній у своїй галузі.

Ladkorguitars відома своєю майстерністю та увагою до деталей при виготовленні кожної гітари. Компанія використовує тільки найкращі матеріали для створення своїх інструментів, такі як високоякісні дерева для корпусів та грифів, професійні механізми кріплення струн та звукознімачі від провідних виробників.

Крім того, Ladkorguitars пропонує широкий асортимент гітар для різних потреб та бюджетів, від початкових до професійних. Компанія також виготовляє інші музичні інструменти, такі як укулеле та мандоліни.

Завдяки високій якості виробів та відмінному сервісу, Ladkorguitars здобула повагу та довіру серед музикантів у всьому світі. Компанія продовжує розвиватися та вдосконалювати свої виробничі процеси, щоб продовжувати задовольняти потреби своїх клієнтів та залишатися лідером у галузі виробництва музичних інструментів.