Renegade Crew — TOXIN (Live at Rakurs Records) | breakbeat

Rakurs Records — в першу чергу студія звукозапису. Тут музиканти отримують комплекс послуг із запису, зведення мастерингу та зйомки живих Live сесій для нас це бізнес. Але також ми є творчою платформою для українських артистів.

Ми створили цей канал, щоб ви, як глядачі змогли слухати та бачити українських артистів під правильним ракурсом, у привабливому світла та якості. Ми випускаємо в ефір Live сесії, інтерв’ю із музикантами та огляди музичних приладів, що покращують звучання. Наша тема — все що стосується музики, звучання, творчості написання пісень, а також труднощі із якими стикається артист на своєму шляху.

Зйомки та запис Live performance відбувають у нас в студії, ми викладаємо контент, який самі створюємо. Наша мета створити творче середовище у медіа просторі, де артисти зможуть вивільнити творчий потенціал та додатково заявити про себе. На цьому каналі ви знайдете лише якісну українську музику, яку ми попередньо відфільтрували, а також цікавих і сильних артистів різних жанрів.

Ми чітко розуміємо, що українська музика 2023 року, особливо потребує якісного підходу, щоб заявити про себе не тільки на теренах України, а й у всьому світі. Залишити заявку на зйомку Live сесії за посиланням нижче. https://rakurs-records.com/kontakty/

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *